Befason Ronela Hajati: Ti nuk ia ke idenë
showbiz
Befason Ronela Hajati: Ti nuk ia ke idenë

Befason Ronela Hajati: Ti nuk ia ke idenë

Këngëtarja e njohur, Ronela Hajati ka publikuar disa imazhe të reja në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo edhe kësaj radhe ka mahnitur me dukjen dhe veshjen derisa ka shkëlqyer me fustan dhe grim të theksuar, shkruan Indeksonline.Ronlea nuk ka zbuluar nëse kjo dukje është pjesë e ndonjë projekti të ri.

“Ti nuk ia ke idenë” ka shkruar Ronela në mbishkrimin e imazhit duke mos dhënë detaje tjera.

Ronlea nuk ka zbuluar nëse është duke përgatitur ndonjë projekti të ri.

© ZHURNAL 11.01.2019, 15:11 | E.D. | 354 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."