Takohen zv.ministri Nuhiu dhe kryetari i Çairit Visar Ganiu, në fokus siguria në Çair
maqedonia
Takohen zv.ministri Nuhiu dhe kryetari i Çairit Visar Ganiu, në fokus siguria në Çair

Takohen zv.ministri Nuhiu dhe kryetari i Çairit Visar Ganiu, në fokus siguria në Çair

ZHURNAL.mk

© ZHURNAL 11.01.2019, 14:01 | Z.H. | 3,566 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."