Harrojeni "Jagizin", motra e tij iu lë pa fjalë (Foto)
showbiz
Harrojeni "Jagizin", motra e tij iu lë pa fjalë (Foto)

Harrojeni "Jagizin", motra e tij iu lë pa fjalë (Foto)

Caglar Ertugrul është aktori turk që me rolet e tij arriti të jetë shumë i njohur dhe i pëlqyer jo vetëm në Turqi por edhe më gjerë.

Edhe pse luajti në shumë filma e seriale të tjera turke, në publikun shqiptar ai u bë I njohur me rolin e ‘Jagizit’ në serialin shumë të njohur turk

‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, përcjell ORAinfo. Ai mund të quhet ndryshe edhe si një ndër aktorër më të bukur turk.

Mirëpo, motra e tij Pinar Ertugrul e që poashtu është emër i njohur në Turqi, mund të quhet si një ndër femrat më të bukurat turke.

© ZHURNAL 11.01.2019, 13:24 | E.D. | 629 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."