Skivi publikon këngën e re pas shpërbërjes së Babastars (Video)
showbiz
Skivi publikon këngën e re pas shpërbërjes së Babastars (Video)

Skivi publikon këngën e re pas shpërbërjes së Babastars (Video)

Skivi ka publikuar këngën e re me titull “Intro”.

Mirëpo, ky projekt i cili akoma nuk ka videoklip nuk gjendet në youtube përveç platformave të tjera si Spotify dhe Deezy.

 

Këte e ka bërë të ditur vet reperi përmes një postimi në Instagram.

Kjo këngë do të jetë së shpejti edhe në youtube e shoqëruar me videoklip.

Nëse nuk e dini, javën e kaluar, Skivi bëri me dije se nuk është më pjesë e Babastars dhe se ky grup u shpërbe pasi as Cozman nuk është më brenda grupit./Prive.al

Videon e plotë mund ta ndiqni duke klikuar këtu.

© ZHURNAL 11.01.2019, 13:14 | E.D. | 430 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."