Sërish shtyhet mbajtja e seancës për ndryshimet kushtetuese
maqedonia
Sërish shtyhet mbajtja e seancës për ndryshimet kushtetuese

Sërish shtyhet mbajtja e seancës për ndryshimet kushtetuese

Shkup, 11 janar - Seanca për ndryshimet kushtetuese është shtyrë për në orën 15.00. Fillimisht, gjatë ditës së djeshme, seanca u shty për sot në orën 12.00, megjithatë edhe kësaj radhe ajo nuk filloi.

Pritet që të sigurohet shumica e nevojshme për ndryshimet kushtetuese dhe më pas të filloj seanca.

© ZHURNAL 11.01.2019, 13:12 | Xh.I. | 4,625 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."