Për Inisin koha ka ndalur në vend
showbiz
Për Inisin koha ka ndalur në vend

Për Inisin koha ka ndalur në vend

Është një nga showgirl-et shqiptare më të dashura, e cila prej vitesh i është dedikuar tashmë regjisurës.

Bëhet fjalë për bukuroshen Inis Gjoni, për të cilën vitet duket se kanë ndalur në vend. Mëngjesin e sotëm ajo ka përshëndetur ndjekësit e saj në rrjete sociale, përmes një foto ku e shohim më në formë se kurrë. 

Gjithnjë me flokët e saj të gjatë kaçurrela dhe me një make-up të thjeshtë, duket se vitet për Inisin kanë ndaluar. Ajo ka dhe një vajzë, Coco Antonel, e cila është një kopje e saj në miniaturë.

© ZHURNAL 11.01.2019, 11:27 | E.D. | 2,655 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."