Vajza e Albatrit Muqiqit është rritur kaq shumë (Foto)
showbiz
Vajza e Albatrit Muqiqit është rritur kaq shumë (Foto)

Vajza e Albatrit Muqiqit është rritur kaq shumë (Foto)

Egzona Muqiqi është një ndër nuset më të përfolura nga publiku dhe mediat.

Ajo dhe këngëtari i njohur Albatrit Muqiqi janë martuar para pak vitesh dhe martesa e tyre bëri bujë të madhe.

Çifti në vitin 2017 janë bërë prindër të një vajze, të cilën e pagëzuan me emrin, Amelia, shkruan rtv21.

Nuk është vetëm Albatriti edhe Egzona, të cilët herë pas here publikojnë fotografi të vajzës, por e gjithë familja e tyre vazhdimisht publikojnë imazhe të ndryshme të Amelias së vogël.

Së fundmi, Albiona motra e Albatritit në Insastory ka publikuar një imazh të bukur të vogëlushes së ëmbël, Amelias e cila edhe pse ende e vogël shihet se është e veshur me shumë stil.

Kujtojmë se Egzona dhe Albatriti tani janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë, gjinia e të cilit vazhdon të mos zbulohet ende nga çifiti.

© ZHURNAL 11.01.2019, 11:24 | E.D. | 4,181 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."