Osmani: Po përpiqemi të bëjmë një proces më inkluziv dhe të pakthyeshëm
maqedonia
Osmani: Po përpiqemi të bëjmë një proces më inkluziv dhe të pakthyeshëm

Osmani: Po përpiqemi të bëjmë një proces më inkluziv dhe të pakthyeshëm

ZHURNAL.mk

© ZHURNAL 11.01.2019, 11:30 | Z.H. | 3,489 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."