Soni vesh fustanin me të bukur ndonjëherë, por diku tjetër është vëmendja (Foto)
showbiz
Soni vesh fustanin me të bukur ndonjëherë, por diku tjetër është vëmendja (Foto)

Soni vesh fustanin me të bukur ndonjëherë, por diku tjetër është vëmendja (Foto)

Është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, e sidomos për këngët balada të saj të cilat vazhdojnë edhe sot të dëgjohen.

Përveç zërit, Soni Malaj është shquar edhe për elegancën dhe atraktivitetin e saj, përcjell ORAinfo.

Edhe tani, Soni ka mjaftë fansa dhe është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me një fustan tepër unik. Si zakonisht edhe kësaj radhe, Soni është shfaqur super joshëse.

© ZHURNAL 11.01.2019, 11:16 | E.D. | 2,110 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."