Era Istrefi bëhet sërish bionde, kështu po duket (Foto)
showbiz
Era Istrefi bëhet sërish bionde, kështu po duket (Foto)

Era Istrefi bëhet sërish bionde, kështu po duket (Foto)

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Era Istrefi është rikthyer në stilin e vjetër të flokëve, atë si bionde, shkruan lajmi.net.E me këtë, ajo mahniti të gjithë e cila shfaqet tejet në formë dhe atraktive, e nuk ka dyshim se kjo ngjyrë i shkon mjaft shumë.

Istrefi gjatë vitit të kaluar ka qenë njëra nga artistet më aktive ku solli disa këngë me emra të njohur botëror.

Vëmendje të madhe mori në Kampionatin Botëror “Russia 2018”, e cila u paraqit me këngën “Live it Up”, në duet me Nicky Jam dhe Will Smith.

© ZHURNAL 11.01.2019, 11:12 | E.D. | 1,877 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."