Përfundojnë xhirimet e filmit dokumentar “La Madonna di Scuttari” (Foto)
kulture
Përfundojnë xhirimet e filmit dokumentar “La Madonna di Scuttari” (Foto)

Përfundojnë xhirimet e filmit dokumentar “La Madonna di Scuttari” (Foto)

Përfundojnë xhirimet dhe fillon periudha e pas-prodhimit të filmit dokumentar “La Madonna di Scuttari”, skenari dhe regjia Fabian Kati, një prodhim i shtëpisë kinematografike “ALBASKY FILM shpk”.

Ky film dokumentar është financuar nga Qendra Kombëtare e Kinematografisë./KultPlus.com

© ZHURNAL 10.01.2019, 10:33 | E.D. | 458 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."