Aksidentohet një veturë në Shkup
maqedonia
Aksidentohet një veturë në Shkup

Aksidentohet një veturë në Shkup

Shkup, 25 shtator – Një aksident ka ndodhur sonte para pak minutash në tunelin në Shkup, shkruan Zhurnal.mk

Vetura e tipit BMË është pëprlasur për mbrojtëset e rrugës ndërkohë që sipas informacioneve nga tereni, shoferi ka shpëtuar vetëm me lëndime të lehta kurse vetura është dëmtuar shumë dhe dëmi material është i madh.

© ZHURNAL 25.09.2018, 20:14 | T.E. | 11,935 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Rexhepi-Zejd: Opozita shqiptare ka bërë dy mashtrime politike në zgjedhjet presidenciale
Editorial 79.915 vota, dështim apo sukses për Blerim Rekën, ASH-në e Lëvizjen Besa ?!
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
BDI përsëri mposht Aleancën dhe Besën në Dibër
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
Spasovski: Humbën një kolegë të ndershëm