I këndoi nënës në këngën e re, Shkurte Fejza thotë disa fjalë
showbiz
I këndoi nënës në këngën e re, Shkurte Fejza thotë disa fjalë

I këndoi nënës në këngën e re, Shkurte Fejza thotë disa fjalë

Këngën e re, artistja shqiptare Shkurte Fejza ia ka dedikuar nënës.
 

Siç edhe e cekëm më lartë “Nëna”, mban titullin projekti më i ri i Shkurtes i publikuar ditë më parë.

Në këtë këngë Fejza e ka përkufizuar më së miri rolin e nënës dhe sakrificën që ajo bën për fëmijët. “Jeten dhe kujtimet e saj tani po i ndajme bashke miqte e mi. Uroj t’iu pelqej kenga ime e re kushtuar me te shtrenjtes, Nenes. Ajo qe sjell paqe ne zemren e secilit ”, ka shkruar Shkurta në postimin e publikuar në Instagram.

Ndryshe, këtë projekt ajo e ka publikuar në kanalin e saj zyrtar në Youtube ku tregoi se nuk i blen klikimet dhe që kritikoi ashpër kolegët e saj. /Lajmi.net/

© ZHURNAL 25.09.2018, 17:00 | Z.H. | 3,219 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."