Sexy mbi motor, Ami na befasoi me publikimet e saj
showbiz
Sexy mbi motor, Ami na befasoi me publikimet e saj

Sexy mbi motor, Ami na befasoi me publikimet e saj

Ami na ka befasuar me guximin e saj. 

Ajo ka ndarë në rrjetet sociale disa postime mjaft interesante. Ami është nisur në një aventurë të re, një udhëtim mbi motor.

Ami është parë gjithnjë e më active pas lindjes së Sias. Dhe ajo që nuk ndryshon asnjëherë të moderatorja është hijeshia.

© ZHURNAL 25.09.2018, 16:23 | Z.H. | 7,065 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Rexhepi-Zejd: Opozita shqiptare ka bërë dy mashtrime politike në zgjedhjet presidenciale
Editorial 79.915 vota, dështim apo sukses për Blerim Rekën, ASH-në e Lëvizjen Besa ?!
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
BDI përsëri mposht Aleancën dhe Besën në Dibër
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
Spasovski: Humbën një kolegë të ndershëm