Është gjetur një person i vdekur në Prilep në lumin te vendi "Podvodenci"
kronika
Është gjetur një person i vdekur në Prilep në lumin te vendi "Podvodenci"

Është gjetur një person i vdekur në Prilep në lumin te vendi "Podvodenci"

Shkup, 24 shtator - Në vendin e quajtur "Podvodenci" - Prilep, në ujërat e lumit lokal dje rreth orës 16 ishte gjetur një person i vdekur O.N. (67) nga Prilepi.

Nga ana e mjekut të Ndihmës Urgjente  mjekësore u konstatua vdekja pa shenja të dukshme të dhunës.

MPB sot kumtoi se ekspertizë në vendin e ngjarjes kishin kryer një Prokuror Publik dhe ekipi i ekspertizës nga Stacioni Policor Prilep. Me urdhër të Prokurorit Publik, trupi i të ndjerit ishte dërguar për autopsi. 

© ZHURNAL 24.09.2018, 10:33 | D.J. | 306 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."