Denoncohet personi bioenergjik nga Manastiri për veprime gjinore ndaj vajzës 16 vjeçare
kronika
Denoncohet personi bioenergjik nga Manastiri për veprime gjinore ndaj vajzës 16 vjeçare

Denoncohet personi bioenergjik nga Manastiri për veprime gjinore ndaj vajzës 16 vjeçare

Shkup, 23 shtator - Personi që merrej me bioenergji nga Manastiri me inicialet M.N. sipas denoncimit në polici, dje ka kryer veprim gjinor ndaj një vajze 16 vjeçare nga Shkupi, e cila ka shkuar tek ai me tezen e saj.

 

"Në SPB Manastir, është denoncuar se dje rreth orës 11:00, vajza 16 vjeçare nga Shkupi me tezen e saj nga Manastiri, ka shkuar tek M.N. - bionergjeik nga Manastiri, me ç'rast i njëjti ndaj saj ka kryer veprime gjinore, duke e prekur në pjesën e gjoksit, trupit dhe pjesëve intime", theksoi sot Ministria e Punëve të Brendshme në Buletinin e rregullt.

SPB Manastir merr masa për zbardhjen e ngjarjes.

© ZHURNAL 23.09.2018, 13:17 | T.E. | 1,429 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."