Normalizohet komunikacioni në aksin Prilep - Krushevë
maqedonia
Normalizohet komunikacioni në aksin Prilep - Krushevë

Normalizohet komunikacioni në aksin Prilep - Krushevë

Shkup, 21 shtator - Nga ora 20:05, komunikacioni në rrugën rajonale Prilep - Krushevë është normalizuar, njoftuan nga Lidhja Auto-Moto e Maqedonisë.

Komunikacioni në rrugën rajonale Prilep -Krushevë,  për shkak të një aksidenti trafiku që ndodhi pasdite nga ora 19:30 zhvillohej me lëshim të alternuar të automjeteve, ndërsa nga ora 17:40 ishte tërësisht i ndërprerë.

© ZHURNAL 21.09.2018, 21:17 | T.E. | 2,072 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Rexhepi-Zejd: Opozita shqiptare ka bërë dy mashtrime politike në zgjedhjet presidenciale
Editorial 79.915 vota, dështim apo sukses për Blerim Rekën, ASH-në e Lëvizjen Besa ?!
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
BDI përsëri mposht Aleancën dhe Besën në Dibër
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
Spasovski: Humbën një kolegë të ndershëm