Shën Mëria - 28 gushti, ditë jopune për qytetarët e besimit ortodoks
maqedonia
Shën Mëria - 28 gushti, ditë jopune për qytetarët e besimit ortodoks

Shën Mëria - 28 gushti, ditë jopune për qytetarët e besimit ortodoks

Shkup, 21 gusht - Shën Mëria e Madhe, 28 gushti (e marta) është ditë jo pune për qytetarët e besimit ortodoks në Republikën e Maqedonisë, njoftoi sot Ministri i Punës dhe Politikës Sociale.

Nga Ministria ia urojnë festën qytetarëve të besimit ortodoks në Republikën e Maqedonisë.

© ZHURNAL 21.08.2018, 17:48 | B.M. | 2,734 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
ZHURNAL MËSON Gjykatësja e vendimit për BFI-në përfundon në spital!
LAJMI I FUNDIT Policia largon me dhunë kryetarin e vetshpallur nga BFI-ja
Milloshoski: Funksionar i lartë në Kuvend kërkon ndryshime në BFI, Grubi: Kryetarin e BFI-së nuk e vendos gjykata!
Kujt ia drejtoi Shekerinska "ofendimin" ? "Paramendoni me kë u deshtë të ulemi të bisedojmë, ndërsa nuk dëshironim as t’i shihnim"!
Zekiri: Puna shkon për dreq kur Grubi flet për drejtësi; Grubi: Me fjalet tua po ia minuson votat Pendarovskit, më mirë rri heshtë
Rexhepi-Zejd: Opozita shqiptare ka bërë dy mashtrime politike në zgjedhjet presidenciale
Zhurnal mëson Në "spastrimin" e Zaevit do të përfshihen edhe Ministra të BDI-së
Ekskluzive Dokumenti në të cilin thirren puçistët është “i falsifikuar”, BFI akuzon Muhamed Zeqirin për skenar
Zhurnal mëson Puçistët sërish në mënyrë joligjore futen në objektin e BFI-së?!