Vajza e Remzies rregullohet e vishet me fustan për ditëlindje, po duket si ‘nuse’
showbiz
Vajza e Remzies rregullohet e vishet me fustan për ditëlindje, po duket si ‘nuse’

Vajza e Remzies rregullohet e vishet me fustan për ditëlindje, po duket si ‘nuse’

Remzie Osmani është ndër këngëtaret me të dashura për publikun tonë.

Pos për këngët e saj, ajo është e njohur edhe për elegancën në çdo paraqitje, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto të vajzës së saj të cilën e ka uruar për ditëlindje.

 

Në foton në fjalë vajza e Remzies po duket tejet e bukur dhe elegante.

© ZHURNAL 10.08.2018, 14:00 | Z.H. | 5,547 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."