Lazio e kërkon yllin e Chelseat
sport
Lazio e kërkon yllin e Chelseat

Lazio e kërkon yllin e Chelseat

Pedro Rodriguez mund të jetë zëvendësuesi i Felipe Andersonit te Lazio.

Sipas La Repubblica, Pedro është emri i fundit që Lazio është duke e konsideruar për atë pozitë, transmeton Gazeta Express.

Ish-lojtari i Barcelonës nuk e sheh vetën në formacionin startues te londinezët, dhe i ka mbetur vetëm edhe një vit kontratë me klubin anglez.

Chelsea mund ta pranojë ndonjë ofertë prej 25 milionë eurosh për lojtarin e saj.

© ZHURNAL 20.07.2018, 09:08 | Xh.I. | 646 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."