Lazio kërkon sulmuesin e Arsenalit
sport
Lazio kërkon sulmuesin e Arsenalit

Lazio kërkon sulmuesin e Arsenalit

Lazio ka shprehur interesimin për sulmuesin e Arsenalit, Lucas Perez, i cili ka qenë i huazuar te Deportivo La Coruna në stinorin e kaluar.

Perez ka kaluar në Arsenal nga La Coruna në verën e vitit 2016, por nuk ka arritur që të impresionojë klubin anglez që atëherë, dhe pritet të shitet gjatë kësaj vere.

Ndërkohë Lazio ka shfaqur interesim për të, ka shkruar Corriere delo Sport.

© ZHURNAL 20.07.2018, 16:01 | Xh.I. | 825 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."