Fabregasi flet për situatën e Hazardit
sport
Fabregasi flet për situatën e Hazardit

Fabregasi flet për situatën e Hazardit

Cesc Fabregasi e ka shprehur dëshirën e tij për ta parë Eden Hazardin duke qëndruar në Chelsea.

Hzaradi është i kërkuar nga Real Madridi dhe vetë lojtari e ka shprehur dëshirën e tij për të luajtur me klubin spanjoll, transmeton Gazeta Express.

“Nuk do të gënjejë, unë flas me të shpesh. Ai është lojtari më i mirë në klub dhe ne kemi nevojë për një Chelsea që i mban lojtarët më të mirë”, ka thënë Cesc.

“Ai e dinë që fansat e duan atë. Dhe po ashtu ne dëshirojmë që ai të qëndroj me ne”.

© ZHURNAL 20.07.2018, 11:00 | Xh.I. | 868 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."