ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL

 

Kuriozitete
Klienti e prek në të pasme, kamerierja e degjeneron në mes të lokalit

Një kameriere nga Gjeorgjia është kthyer në personazhin e ditës, pas qarkullimit online të një videoje të marrë nga kamerat e sigurisë së lokalit ku ajo punonte.

 

Siç shihet edhe nga këto pamje, teksa ajo ishte duke kryer punën e saj, një nga klientët teksa ka kaluar e ka ngacmuar seksualisht duke i prekur të pasmet, Emeli Holden, e cila i është kthyer dhe e ka kapur prej pjesës së pasme të bluzës, duke e ulur më forcë në një karrige që ndodhej pranë.

Më pas ka ndërhyrë policia, dhe personi që e ngacmoi u dënua me disa ditë burg.

Holden ka dhënë një mesazh për të gjitha femrat që mund të ndihen të ngacmuara seksualisht në vendin e punës, ndërsa pamja e jashtme dhe veshja provokuese jo gjithmonë janë shenjë e joshjes dhe nuk u japin të drejtë meshkujve të abuzojnë.

Për më tepër shihni videon: 

Klienti e prek në të pasme, kamerierja e degjeneron në mes të lokalit on Vidnews.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 20.07.2018, 16:02  | Z.H. | 4,326 i lexuar

 

 

 

Vazhdojnë ditët me diell

Shkup, 17 tetor - Instituti Hidrometeorologjik njofton se moti në vend vazhdon të jetë i ngjashëm edhe ditën e nesërme.

“Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 4-5 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 22-23 gradë Celsius. Shtypja atmosferike mbetet mbi vlerat e normales. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimet e ndryshme kryesisht në pjesën e dytë të ditë”, thuhet në njoftimin e tyre.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 17.10.2018, 23:24  | Z.H. | 6.453 i lexuar

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.