Sefë Duraj dhe Xheraldina sjellin një super këngë
showbiz
Sefë Duraj dhe Xheraldina sjellin një super këngë

Sefë Duraj dhe Xheraldina sjellin një super këngë

“Ti më jep energji”kështu quhet kënga më e re kënduar nga Sefë Duraj dhe Xheraldina Berisha ku duket se do të jetë një super hit pasi që nga teksti dhe muzika nga Besim Bunjaku e orkestrimi nga Ermal Krasniqi, deri te video xhiruar nga Flamur Thaqi janë bashkuar mjaft bukur. Artisti i shumë hiteve Sefë Duraj ka zgjedhur këtë herë këngëtaren seksi por edhe me volak të mirë Xheraldina për këtë bashkëpunim që sapo është lansuar në kalanin Youtube e ku është një këngë jo vetëm ritmike por që do të këndohet nga të gjithë pasi është mjaft e bukur.

© ZHURNAL 18.07.2018, 19:45 | T.E. | 1,769 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."