Ancelotti e do Di Marian
sport
Ancelotti e do Di Marian

Ancelotti e do Di Marian

Trajneri i Napolit, Carlo Ancelotti dëshiron të ri-bashkohet me argjentinasin, Angel Di Maria

Carlo Ancelotti dëshiron të sjell në Napoli yllin argjentinas, Angel Di Maria, por paga vjetore e tij prej 10 milionë eurosh mund të jetë një problem.

Napoli dëshiron që përfundimisht të ndal dominimin e Juventusit dhe të fitojë Scudetton.

Sipas Corriere dello Sport, për të fituar titullin, Ancelotti në skuadër e do edhe Di Marian, me të cilin kishte punuar për një sezon në Real Madrid.

© ZHURNAL 18.07.2018, 11:02 | Xh.I. | 569 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."