Oriola Marashi, ia qet ‘flakën’ rrjetit me foto nga plazhi
showbiz
Oriola Marashi, ia qet ‘flakën’ rrjetit me foto nga plazhi

Oriola Marashi, ia qet ‘flakën’ rrjetit me foto nga plazhi

Kur bëhet fjalë për zhveshjen, emri i Oriolës është ai që i prinë listës.

 

Ka muaj që është bërë pjesë e grupit “OTR”, por edhe pse ende nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri, ajo lakohet shumë nëpër mediat rozë, shkruan GazetaBlic.

 

Paraqitjet në rrjete sociala nga ana e saj janë tejet provokuese, ku nuk heziton aspak t’i shfaqë pasuritë trupore. Bukuroshja nga Tirana ka udhëtuar në jug të Shqipërisë nga ku dhe po publikon pamje të ndryshme.

Në fotografinë e fundit të publikuar në Instagram, Oriola shfaqet e veshur me bikini, duke mos munguar ekspozimi i gjoksit gjigant.Kujtojmë se Oriolën shpesh e kemi parë në klipet e Noizyt, duke qenë se është dhe pjesë e grupit të tij.

© ZHURNAL 17.07.2018, 21:53 | Z.H. | 2,974 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."