Faton Isufi dhe Fatos Kryeziu sjellin këngën e re “Nargile”
showbiz
Faton Isufi dhe Fatos Kryeziu sjellin këngën e re “Nargile”

Faton Isufi dhe Fatos Kryeziu sjellin këngën e re “Nargile”

Këngëtarët Faton Isufi dhe Fatos Kryeziu kanë publikuar klipin e tyre më të ri “Nargile”.

Pas suksesit me këngën e fundit ‘Krejt ja kom pi’, vjen edhe kënga e tyre e dytë në bashkëpunim nga dy miqtë e ngushtë.

Kënga e re është puunuar në studion e famshme ‘Duobass Records’, te Pimi Isufi dhe Endrit Rexhepi.

“Nargile” është publikuar në kanalin YouTube edhe me një klip mjaft të veçantë, i cili i përshtatet këngës.

Ana vizuale e projektit i është besuar BUG Production.

 

Fatoni dhe Fatosi janë mjaft të pëlqyer për projektet interesante që sjellin, dhe që gjithmonë priten mirë nga publiku.

 

“Nargile” duket se pa dyshim do të jetë njëra ndër këngët më të veçanta të verës. /Telegrafi/

© ZHURNAL 17.07.2018, 21:15 | Z.H. | 752 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."