"Ska si vajzat e malësisë", super projekti nga Elvira Fjerza
showbiz
"Ska si vajzat e malësisë", super projekti nga Elvira Fjerza

"Ska si vajzat e malësisë", super projekti nga Elvira Fjerza

Një super projekt muzikor mjaft i bukur dhe plot domethënës sapo ka ardhur nga artistja Elvira Fjerza. Kënga mban titullin “Ska si vajzat e malësisë” me plot ritëm që ka nisur të pëlqehet mjaft e të klikohet, një ide mjaft e bukur dhe origjianale e vetë këngëtares që duket yll edhe ne klip, që i kushtohet djemve të Malësisë që pavarësisht se ku kanë emgruar dhe ku jetojnë duhet që të martohen me vajzat e bukura të këtij vendi e jo me të huajat. Muzika dhe orkestrimi është bërë nga mjeshtri i folkut shqiptar Behar Neli dhe me tekst nga Lulash Brigja, nën zërin e bukur të Elvirës padiskutim do të jetë një hit. Ia vlen të dëgjoni dhe klikoni disa herë këtë super këngë ndërsa shumë shpejt këngëtarja do të sjellë bashkëpunime dhe këngë të reja.

© ZHURNAL 17.07.2018, 18:47 | T.E. | 1,984 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."