Artisti Avni Hadërgjonaj me Nurteel çfarë po "gatuajnë", ndonjë hit?!
showbiz
Artisti Avni Hadërgjonaj me Nurteel çfarë po "gatuajnë", ndonjë hit?!

Artisti Avni Hadërgjonaj me Nurteel çfarë po "gatuajnë", ndonjë hit?!

Ka ardhur disa ditë për pushime në vendlindjenbe tij në Pejën e bukur dhe si duket po ebkalon për mrekulli. E kemi fjalën për artistin Avni Hadërgjonaj, i cili shihet se mes shumë miqëve dhe familjarëve që po i takon ka takuar edhe producentin e njohur Nurtel, ku ka postuar një foto me të duke na lënë të kuptojmë se pse është takuar. Ndoshta ata të dy po gatuajnë ndonjë këngë që pritet të vijë si projekt muzikor më i ri i këngëtarit, pasi ka pak kohë që ai nuk ka sjellë ndonjë këngë, e nga ata të dy Avniu dhe Nurteli duhet tashmë të presim një hit të bukur shqiptar.

© ZHURNAL 17.07.2018, 18:45 | T.E. | 794 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."