Ish aktorja e Osa mirë ekspozon të pasmet (Foto)
showbiz
Ish aktorja e Osa mirë ekspozon të pasmet (Foto)

Ish aktorja e Osa mirë ekspozon të pasmet (Foto)

Linda Jarani u bë e njohur për publikun me rolin e shkodranes tek seriali komik “O sa mirë”, shkruan GazetaBlic.Ndonëse nuk është më pjesë e këtij seriali, por ajo ka arritur t’i fitoj zemrat e njerëzve të cilët dhe e ndjekin në rrjete sociale.

Shpeshherë Linda na ka habitur me fotosesionet e realizuara, ku shumë prej tyre kanë qenë tejet provokuese.

Të tilla janë dhe fotografitë e fundit ku Linda ka publikuar në Instagram, e veshur me bikini duke ekspozuar linjat perfekte trupore që posedon.E në njërën nga fotografitë e publikuara ajo shfaqet sipër një figure, duke nxjerrë në pah të pasmet dhe këmbët joshëse.

© ZHURNAL 17.07.2018, 18:50 | Z.H. | 6,157 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."