Ganiu inspekton punimet për rregullimin e trotuareve në Komunën e Çairit
maqedonia
Ganiu inspekton punimet për rregullimin e trotuareve në Komunën e Çairit

Ganiu inspekton punimet për rregullimin e trotuareve në Komunën e Çairit

Shkup, 11 korrik - Vazhdohet të punohet në rregullimin e rrugëve dhe trotuarëve në Komunën e Çairit. Sot nga afër punimet i ka ndjekur edhe kryetari i kësaj komune, Visar Ganiu. 

Rrugët në fjalë do të rregullohen  me paver elemente cilësore me trashësi prej 8 cm.

© ZHURNAL 11.07.2018, 22:18 | Xh.I. | 1,926 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."