Ivanov uron presidentin Erdoğan për fitoren në zgjedhje
maqedonia
Ivanov uron presidentin Erdoğan për fitoren në zgjedhje

Ivanov uron presidentin Erdoğan për fitoren në zgjedhje

Shkup, 24 qershor - Presidenti i Maqedonisë, Gjorge Ivanov, përmes linjës telefonike ka uruar presidentin i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, për fitoren në zgjedhjet presidenciale dhe parlamentare.

© ZHURNAL 24.06.2018, 21:48 | T.E. | 1,866 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."