Foto e rrallë e nënës së Rita Orës me dy vajzat e saj, kaq të ëmbla duken ato
showbiz
Foto e rrallë e nënës së Rita Orës me dy vajzat e saj, kaq të ëmbla duken ato

Foto e rrallë e nënës së Rita Orës me dy vajzat e saj, kaq të ëmbla duken ato

Shpesh familjarët e të famshmëve zënë një vend të veçantë në mediat rozë.

 

Edhe Vera Ora, nëna e këngëtares së njohur kosovare me famë botërore, Rita Ora është më se e komentuar dhe e ndjekur në rrjetin social Instagram.

 

Vera së fundmi për ndjekësit e saj sjellë një fotografi të rrallë me dy vajzat e saj, Ritën dhe Elenën.

 

Kjo fotografi është realizuar shumë vite më parë në Londër, prandaj edhe duken krejtësisht ndryshe.

© ZHURNAL 24.06.2018, 21:50 | Z.H. | 2,332 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."