Shakira akuzohet që ka përdorur simbole naziste
Ja cilin reper kosovar po e stërvit Ilir Latifi
showbiz
showbiz
Shakira akuzohet që ka përdorur simbole naziste
Ja cilin reper kosovar po e stërvit Ilir Latifi

Shakira akuzohet që ka përdorur simbole naziste

Këngëtarja e famshme, Shakira, është në qendër të një skandali për shkak të një qaforeje me simbole naziste, e cila është shitur në faqen e saj zyrtare.

 

Në kuadër të turneut ‘El Dorado World Tour’, 41-vjeçarja ka nisur edhe me shitjen e gjësendeve përmes faqes së saj zyrtare.

 

Qaforja me me emrin e turneun ka tërhequr vëmendjen e gazetarëve, pasi në të ndodhet një simbol nazist.

 

Është fjala për në simbol të mistershëm të lidhur ngushtë me Svastikën, i njohur si ‘Dielli i zi’.

 

Mediumi gjerman, Bento, pohon se qaforja jo vetëm që është ngjashme, porse në të ndodhet simboli që e kanë përdorur nazistët.

© ZHURNAL 24.06.2018, 21:20 | Z.H. | 1,714 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Ja cilin reper kosovar po e stërvit Ilir Latifi

Capital T është ndër meshkujt më seksi të estradës.

 

Krahas angazhimeve të vazhdueshme në profesion, reperi kujdeset shumë edhe për fizikun, shkruan lajmi.net.

 

Së fundi, Capitali ka realizuar disa imazhe bashkë me Ilir Latifin, për të cilin ka thënë fjalë të mëdha.

 

“Të jesh më i miri, duhet të stërvitesh me më të mirin”, ka shkruar ai mbi imazhin shkrepur në palestër.

 

E në një tjetër foto me Latifin, ai ka lënë mbishkrimin “Gjithmonë mirë të jem pranë vëllait tim dhe ta shoh atë duke u përgatitur për luftën e tij të ardhshme, më duhet mbështetja e të gjithëve për vëllain tim edhe luftëtarin tim të preferuar shqiptar dhe një nga luftëtarët më të mëdhenj të të gjitha kohërave @ilirlatifi 🥇🇦🇱👐🏻”.

© ZHURNAL 24.06.2018, 21:30 | Z.H. | 1,714 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."