Kaq lozonjare dhe të lumtur nuk e kishit parë Arilena Arën
showbiz
Kaq lozonjare dhe të lumtur nuk e kishit parë Arilena Arën

Kaq lozonjare dhe të lumtur nuk e kishit parë Arilena Arën

Këngëtaraja Arile Ara ka preferuar të qëndrojë larg tregut muzikor kohët e fundit.

Megjithëse nuk lë pa përshëndetur në rrjetet sociale fansat e saj.

Këtë të djelë ajo është shfaqur e qeshur dhe super lozonjare në një foto bardhë e zi.

Këngëtarja e hititi ‘Nëntori’ që u ndërkombëtarizua dhe morri një sukses të padiskutueshëm duket të jetë në kulmin e lumturisë.

© ZHURNAL 24.06.2018, 21:00 | Z.H. | 996 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."