Tetë milionë në ditën e tetë të publikimit të “Toto” nga Noizy
showbiz
Tetë milionë në ditën e tetë të publikimit të “Toto” nga Noizy

Tetë milionë në ditën e tetë të publikimit të “Toto” nga Noizy

Hip hop ylli Noizy ka publikuar vetëm tetë ditë më parë projektin “Toto”.Ai zgjodhi për këtë bashkëpunim Raf Camoran, një emër të njohur në skenën muzikore evropiane.Hiti i zhanrit ‘dancehall’ u prit shumë mirë nga publiku, madje nxiti kurreshtje për titullin e projektit.

Edhe pse nuk dihet çka do të thotë “Toto”, dihet që është sukses i jashtëzakonshëm.Aq sa reperi në ditën e tetë të publikimit e ka konfirmuar se projekti ka arritur tetë milionë klikime.

Më parë Noizy publikoi një projekt tjetër solo dhe një këngë me Alban Skenderajn, kurse pritet të vazhdojë me publikime edhe në vazhdi të verës./Telegrafi

© ZHURNAL 24.06.2018, 20:40 | Z.H. | 1,473 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."