Armina Mevlani ka probleme me shëndetin, zbulon nga çfarë vuan
showbiz
Armina Mevlani ka probleme me shëndetin, zbulon nga çfarë vuan

Armina Mevlani ka probleme me shëndetin, zbulon nga çfarë vuan

Blogerja e njohur Armina Mevlani ka treguar për fansat e saj një problem me shëndetin e saj.

Armina nuk heq dot dorë nga pija e saj e preferuar shampanja edhe pse ajo i shton problemet me tretjen dhe stomakun. 

 

Bloggerja ka postuar një foto ku shihet me gotën e shampanjës e shkruan: "Probleme me stomakun dhe tretjen por s'kam ç'të bëj! Më pëlqen shumë shampanja".

© ZHURNAL 24.06.2018, 20:10 | Z.H. | 1,155 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."