Moti sot
maqedonia
Moti sot

Moti sot

Shkup, 22 qershor - Moti sot do të jetë kryesisht me diell, ndërsa pasdite do të të ketë mot të paqëndrueshëm ku do ketë dhe reshje lokale.

Temperatura maksimale do të jetë 29 gradë celsius, ndërsa temperatura minimale do të jetë 11 gradë celsius. 

© ZHURNAL 22.06.2018, 09:03 | D.J. | 690 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."