ZHURNAL MËSON Enver Salihi, anëtarë i KSHZ-së nga rradhët e BESËS së Bilall Kasamit
maqedonia
Zhurnal mëson Enver Salihi, anëtarë i KSHZ-së nga rradhët e BESËS së Bilall Kasamit

Zhurnal mëson Enver Salihi, anëtarë i KSHZ-së nga rradhët e BESËS së Bilall Kasamit

Shkup, 21 qershor - Lëvizja BESA e drejtuar nga Bilall Kasami, të cilës sipas dispozitave ligjore dhe Kodit Zgjedhor i takon një antërë në Komisionin Shtetëror të Zgjedhjeve (KSHZ), tanimë ka përcaktuar kandidatin e saj që do ta përfaqëojë në këtë komision, shkruan Zhurnal.

Siç mëson Zhurnal nga burime partiake Enver Salihi do të jetë anëtarë i KSHZ nga rradhët e Lëvizjes BESA të Bilall Kasamit.

Përndryshe, Salihi është anëtarë i kryesisë Qendrore, sekretar i departamenteve. Vjen nga Kumanova dhe është jurist me pervojë shumë vjeçare./Zhurnal.mk

© ZHURNAL 21.06.2018, 18:06 | B.M. | 8,442 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."