FOTO Njihuni me vajzën superseksi të Kryeministrit Zaev
showbiz
FOTO Njihuni me vajzën superseksi të Kryeministrit Zaev

FOTO Njihuni me vajzën superseksi të Kryeministrit Zaev

Kryeministri Zaev është në qendër të vëmendjes në mediumet në rajon, si për marrëveshjen me Athinën për emrin e ri të Maqedonisë, por edhe për vajzën e tij tepër të bukur Aleksandra, shkruan Zhurnal.

Shumë mediume në Greqi, por edhe në rajon, këto ditë kanë shkruar për vajzën e tij që është shumë e popullarizuar në rrjetet sociale në vendin tonë, ndërsa disa mediume kanë shkruar se Aleksandra është aq e bukur dhe tërheqëse saqë lirisht mund të konkuron në ndonjë sfilatë për bukuri dhe ta përfaqëson Maqedoninë.


Më poshtë mund ti shihni disa nga fotografitë e vajzës së kryemininistrit Zaev

© ZHURNAL 21.06.2018, 16:21 | Xh.I. | 17,556 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."