Almeda Abazi mahnitë nga pushimet!
showbiz
Almeda Abazi mahnitë nga pushimet!

Almeda Abazi mahnitë nga pushimet!

Modelja e njohur dhe tashmë prezantuesja e njohur, Almeda Abazi ka publikuar një imazh të ri. 

 

Këtë e ka bërë përmes llogarisë së saj në “Instagram” ku shihet shumë në formë veshur me një fustan bardh e zi dhe me flokët e leshura.

Duket se pas angazhimit në Shqipëri ka gjetur kohë për pushime, pasi që ambienti duket se ka shkuar në pushime.

Ndryshe, ajo shihet seksi dhe provokuese.

© ZHURNAL 21.06.2018, 16:38 | Z.H. | 1,544 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."