FOTO Christrina Aguilera zhvishet nudo për albumin e ri, zbulon "thithkat"
showbiz
Foto Christrina Aguilera zhvishet nudo për albumin e ri, zbulon "thithkat"

Foto Christrina Aguilera zhvishet nudo për albumin e ri, zbulon "thithkat"

Christina Aguilera ka pozuar topless për të promovuar albumin e saj të ri Liberation.

Princesha e popit ka zgjedhur një grim tepër të lehtë për fotografitë e nxehta.

“Liberation”, albumi që shënon rikthimin e Christina Aguilera-s, gjashtë vjet pas “Lotus” është një vepër në të cilën këngëtarja njujorkeze zhvishet në mënyrë artistike, të cilat me kalimin e viteve e kishin ‘burgosur’, duke e rikthyer në rrënjët e saj.

Në këtë album ajo bashkëpunon me emra të njohur të muzikës si: Kanye West, Ty Dolla $ign, Demi Lovato dhe 2 Chainz.

 

  

 

© ZHURNAL 21.06.2018, 16:23 | Z.H. | 2,909 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."