Renee ju ‘shkrinë’, shikoni çka i bënë Nora kur është duke pushuar në shtëpi
showbiz
Renee ju ‘shkrinë’, shikoni çka i bënë Nora kur është duke pushuar në shtëpi

Renee ju ‘shkrinë’, shikoni çka i bënë Nora kur është duke pushuar në shtëpi

Nuk ka gjë më të bukur sesa dashuria mes të ëmës dhe të bijës. E sinqertë, e pastër, e madhe.

E tillë është edhe dashuria mes Norës dhe Renesë, të bijës së saj që po rritet përditë e më shumë.

 
 

Nora është tejet e angazhuar dhe pak po i bije të jetë nën shoqërinë e vajzës, Renesë së vogël. E, megjithatë, kur janë bashkë e shijojnë në maksimum kohën, shkruan “Kosovarja”.

Rene po duket si kopje e Robertit, babait të saj. Ajo ka marrë shumë pak nga e ëma sa i përket pamjes së jashtme

© ZHURNAL 21.06.2018, 16:00 | Z.H. | 4,375 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."