Arsenali e kërkon mesfushorin e Sevillas
sport
Arsenali e kërkon mesfushorin e Sevillas

Arsenali e kërkon mesfushorin e Sevillas

Emery e do Banegan te Arsenali

Arsenali do të provojë të nënshkruajë me mesfushorin e Sevillas, Ever Banegan, ka raportuar Gazzeta dello Sport.

Trajneri i ri u ‘Gunners’, Unai Emery ka punuar me argjentinasin gjatë kohës sa ishte në Sevilla dhe tani kërkon një ribashkim me të në Emirates, transmeton Gazeta Express.

Agjenti i Banegas, Marcelo Simonian, pritet të udhëtojë në ditët e ardhshme drejt Londrës për të biseduar me Arsenalin.

© ZHURNAL 21.06.2018, 13:03 | Xh.I. | 704 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."