E pa një qese të zezë në rrugë duke lëvizur, iu mbushën sytë me lotë kur e hapi
kuriozitete
E pa një qese të zezë në rrugë duke lëvizur, iu mbushën sytë me lotë kur e hapi

E pa një qese të zezë në rrugë duke lëvizur, iu mbushën sytë me lotë kur e hapi

Malissa Sargent Lewis ishte duke shkuar në punë, kur kishte parë diçka mjaft të çuditshme - një qese të zezë duke lëvizur.

“Nuk më dukej reale dhe nuk e besoja dot, por duke u afruar dhe duke e shikuar më mirë, e pashë se po lëvizte”, rrëfen ajo.

 

Ajo mori guximin dhe i’u afrua ngadalë, pastaj thotë se e grimcoi qoshin e qeses dhe brenda ishte një qenush duke e tundur bishtin

 

Ajo e ka marrë në shtëpi dhe e ka lajmëruar policinë, të cilët janë duke u marrë me rastin.

 

Malissa shprehet e gëzuar që i ka shpëtuar jetën një qenushi të vogël dhe thotë se vetëm dikush pa ndjenja mund t’ia kishte bërë këtë gjë atij.

© ZHURNAL 21.06.2018, 15:01 | Z.H. | 5,392 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."