Zjarr në një banesë në Veles, tre fëmijë digjen nga flakët
maqedonia
Zjarr në një banesë në Veles, tre fëmijë digjen nga flakët

Zjarr në një banesë në Veles, tre fëmijë digjen nga flakët

Veles, 20 qershor - Nga një zjarr që shpërtheu në qytetin e Velesit pasditen e sotme, rreth orës 17:00, humbën jetën tre të mitur. Zjarri shpërtheu në një shtëpi të improvizuar në familje, siç pohojnë komshinjtë, me probleme të mëdha sociale, trasmeton TV24.

Për momentin nuk dihen shkaqet e zjarrit, ekipet e zjarrfikësve të qytetit të Velesit ndodhen në terren dhe po punojnë për shuarjen e zjarrit. Policia ndërkohë po heton rastin për zbardhjen e plotë të tij.

© ZHURNAL 20.06.2018, 20:22 | T.E. | 1,812 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."