Meksika fiton, tifozi i propozon të fejuarës të martohen (Video)
kuriozitete
Meksika fiton, tifozi i propozon të fejuarës të martohen (Video)

Meksika fiton, tifozi i propozon të fejuarës të martohen (Video)

Një fitore, ajo e Meksikës kundër Gjermanisë në Kupën e Botës në Rusi, e cila shkon përtej kufijve të fushës së futbollit. Tifozi José Saldívar në të vërtetë, i frymëzuar nga suksesi i ekipit të tij kombëtar, u gjunjëzua para të dashurës së tij për t’i treguar asaj unazën dhe i bëri atë propozimin për martesë.

 

Të dy ishin të rrethuar nga një turmë bashkatdhetarësh që gjetën një arsye tjetër për të bërë tifo: fjalët nuk shërbyen, vetëm një përqafim dhe një puthje për t’u pranuar. Një ditë për të festuar jo vetëm në një nivel sportiv, por edhe sentimental.

© ZHURNAL 20.06.2018, 15:40 | Z.H. | 535 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."