PREMIERË "Dashni si ti” nga Ezo Menic (Video)
showbiz
Premierë "Dashni si ti” nga Ezo Menic (Video)

Premierë "Dashni si ti” nga Ezo Menic (Video)

Ezo Menci është nder këngëtaret më të bukura dhe të talentuara që ka industria muzikore shqiptare dhe kur bukuria dhe talenti bëhen bashkë sigurisht që produkti final është madheshtor.

Tani sapo kan filluar të ngrite temperaturat mirpo nxehtësia nuk është vetem nga temperaturat e larta, i nxeti përvëlues arrihet nga këngëtarët që në të gjitha format mundohen ta zotrojn tregun muzikor. Disa me forma fizike, disa të tjerë me videoklipe të shtrejta e disa tjerë me fuqin e vokalit që posedojnë. Kur bëhet fjal për fuqine e vokalit një nga këngëtaret më të njohur është dhe Ezo Menic.

Këngëtarja në fjal ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një shikim vrastar dhe butësi në interpretim, shoqëruar nga një vokal prej një ylli të vërtet, Ezo Menci sigurisht që është një nga këngëtaret më të kërkuara. Me zërin e saj të ëmbël e melankolik ka befasuar në secilin interpretim të saj. Ezo Menci është nder këngëtaret më të kërkuara në Dasmat dhe ahengjet familjare. Duke pasur parasyshe agjenden e ngjeshur që këngetarja në fjal ka gjatë sezonit veror ajo për fansat e saj ka vendosur të sjell një projekt të ri muzikor. Kënga mban titullin – Dashni si ti – është këng me ritem dhe videoklipi gjithashtu është shumë profesional dhe i punuar në detaje. Kënga premieren ekskluzive e ka pasur në kanalin muzikore më të madhë në trojet shqiptare ,ArkivaShqip kanal ky me mbi 2 miljon subscribers.

© ZHURNAL 18.06.2018, 21:28 | T.E. | 1,853 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."