“Ki Kujdes” kënga e cila po dëgjohet gjithandej
showbiz
“Ki Kujdes” kënga e cila po dëgjohet gjithandej

“Ki Kujdes” kënga e cila po dëgjohet gjithandej

Talenti i ri në zhanrin e hip-hopit, Alldoz, ka publikuar këngën e re.

Kënga mban titullin “Ki Kujdes” dhe është kompletuar me videoklip muzikor, shkruan Albanien Show

“Ki Kujdes” është prodhim i Mojo Productions, ndërsa këngës ia ka shkruar tekstin vet reperi.

“Ki Kujdes ” është një prej projekteve të paralajmëruara nga studio “Mojo Productions” dhe kënga është shumë domethënëse.

Kujtojmë që kënga për pak ditë ka kapur rreth 200 mijë klikime dhe po pritet jashtëzakonisht mirë.

© ZHURNAL 18.06.2018, 19:47 | T.E. | 1,094 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."