Këtë të përbashkët e kanë Stresi dhe Getinjo, përveç muzikës
showbiz
Këtë të përbashkët e kanë Stresi dhe Getinjo, përveç muzikës

Këtë të përbashkët e kanë Stresi dhe Getinjo, përveç muzikës

Të dy janë shumë të dashur për publiku.

Si Stresi ashtu edhe Getinjo kanë arritur që me projektet e tyre muzikore ti bëjnë për vete fansat, e që nga numri janë të shumtë, shkruan lajmi.net

 

Përveç muzikës dyshen i lidh edhe diçka tjetër. Janë tatuazhet ato që u pëlqejnë, madje njërin prej tyre e kanë të njëjtë.

 

Derisa Getinjo e ka një pikë loti në sy, Stresi tri prej tyre i ka në gjoks, anën e zemrës.

© ZHURNAL 18.06.2018, 20:50 | Z.H. | 722 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."